Побутові питання (гуртожиток)

ВЕЛИКИЙ І МОГУТНІЙ 15-Й ГУРТОЖИТОК!

Ура! Школа вже позаду, а попереду захоплююче студентське життя. Якщо Ви обрали радіотехнічний факультет НТУУ КПІ і Ви іногородній, то Вам необхідно вирішити де жити? Варіантів тут декілька:

  • у родичів або друзів (правда, є ризик за п’ять років навчання істотно зіпсувати з ними стосунки);
  • знімати квартиру або кімнату (варіант дуже гарний, але дорогий);
  • в студентському гуртожитку №15.

1Мабуть, останній варіант найправильніший. Адже не дарма кажуть: «Не жив у гуртожитку – не був студентом». Адже проведене в гуртожитку час колишні студенти згадують із ностальгією. Гуртожиток – це “школа виживання” та місце найщиріших відносин, найвеселіших вечірок. Тут плетуться свої інтриги і зав’язуються романи. Це цілий світ зі своїми законами і цікава сторінка студентського життя.

Гуртожиток нашого факультету розташований в студмістечку КПІ, це дуже зручно, оскільки не потрібно добиратися до ВНЗ на громадському транспорті.2

Воно являє собою дванадцятиповерхову будівлю з блочною системою кімнат на поверхах. Хоч поверхів і дванадцять, але ходити пішки Вам зовсім не обов’язково – є сучасний ліфт, місткістю до 13 осіб. На кожному поверсі є дві кухні, 4 душа і 4 санвузли. Кімнати в «п’ятнашки» розраховані на 4 людини.

3Також у нашому гуртожитку є дві пральних машини, тренажерний зал для хлопців і танцювальний зал для дівчат, тенісний стіл, кімната кривих дзеркал.

 

 

 

За гуртожитком, буквально за два кроки, знаходиться їдальня, де ви зможете недорого і ситно поїсти. Це важливо, особливо в період величезної завантаженості.

4

Якщо Ви переживаєте, що галаслива компанія сусідів заважатиме готуватися до іспиту чи заліку, то це не проблема! У «п’ятнашки» є робоча кімната з комфортними партами і безкоштовним WiFi, в якій Ви в повній тиші зможете «гризти граніт науки»!

У нас дуже весело і ніколи не буває нудно! Протягом навчального року проводиться маса цікавих і захоплюючих «квестів», свят, конкурсів. Напередодні свята хол гуртожитку тематично прикрашається.

 

5

За порядком у нашому гуртожитку стежить ДНД (добровільна народна дружина), яка патрулює з 19-00 до 00-00.

Тут пройдуть кращі роки Вашого життя. Проживання в гуртожитку дає безцінний досвід, який знадобиться у Вашій подальшій діяльності – Ви навчитеся знаходити підхід до людей, обзаведетеся досвідом життя в колективі, навчитеся готувати, якщо до цього не вміли, придбаєте багато хороших і вірних друзів.

6

Гуртожиток знаходиться за адресою: м Київ, вул. Металістів 5. Найближчі станції метро: «Політехнічний інститут», «Шулявська».

Від залізничного вокзалу можна дістатися на трамваї номер 3 або 1, зупинка «Польова».