Звернення до абітурієнта

Кафедра радіоприймання та оброблення сигналів в складі Радіотехнічного факультету “КПІ імені Ігоря Сікорського” проводить набір студентів за освітньою прграмою «Телекомунікації та радіотехніка», за спеціальністю «Радіозв’язок і оброблення сигналів».

На кафедрі Радіоприймання та оброблення сигналів працюють досвідчені викладачі, найкращі спеціалісти в таких областях як Теорія оброблення, захисту, кодування та передачі інформації. Аналогова та цифрова схемотехніка радіоелектронної апаратури. Радіоприймальні пристрої. Передавання та оброблення сигналів. Системи штучного інтелекту. Мікроконтролерне керування радіоелектронної апаратури. Проектування радіоелектронних засобів на ПЛІС. Цифрове оброблення сигналів, образів та зображень. САПР радіоелектронної апаратури. Системи мультимедіа та інші.
Також викладачі кафедри готують учнів старших класів до участі в конкурсі Малої Академії Наук (МАН) України.

Радіотехнічний факультет готує фахівців, які здатні ефективно працювати на всіх етапах проектування, виготовлення та експлуатації сучасних радіоелектронних пристроїв та систем: супутникової глобальної навігації (GPS, Galileo, ГЛОНАСС), супутникового наземного та мобільного (GSM, CDMA) зв’язку; комп’ютерних дротових (включаючи оптичні лінії) та бездротових мереж (Wi-Fi, Bluetooth); систем супутникового (DVB-S2) та наземного (DVB-T2) телебачення; систем телекомунікацій (WiMAX, LTE,); систем спеціального зв’язку; мікропроцесорних та мікрокомп’ютерних систем керування побутового та промислового призначення; систем автоматизації вищого (інтелектуального) рівня; біотехнічних та медичних систем діагностики і лікування; робототехнічних та мехатронних систем тощо.

Нижче до Вашої уваги представлено звернення наших викладачів:

К.т.н., доцент кафедри РОС, декан РТФ – Антипенко Руслан Володимирович

Старший викладач кафедри РОС – Бондаренко Геннадій Іванович.

К.т.н., доцент кафедри РОС – Мовчанюк Андрій Валерійович

К.т.н., доцент кафедри РОС – Мосійчук Віталій Сергійович

 

Рибін Олександр Іванович коротко про радіотехнічний факультет.

На кафедрі працює лабораторія цифрового телебачення та лабораторія цифрової обробки сигналів; лабораторія систем автоматичного проектування та систем кодування інформації.Ведуться науково-дослідницькі роботи на замовлення державних та приватних підприємств до яких залучені студенти та викладачі.

Кафедра підтримує науково-педагогічні зв’язки (в межах міжнародного договору НТУУ “КПІ”) з кафедрою Радіоелектроніки Технічного університету м. Брно (Чехія) в галузі цифрової обробки сигналів та новітніх аналогових елементів та співпрацює з київською філією фірми ROHDE&SCHWARZ (Німеччина).

Працевлаштування випускників: Alcatel, Motorola, MindSpeed, Samsung, Melexis, Wurth Elektronik, Pulsion Medical Systems , Українські Спеціальні Системи, Luxsoft, New IT Solutions, Укртелефом, Український мобільний зв’язок, Квазар-мікро, Life, Kievstar, MTC, Lanet, Volya, FreshTel, Triolan, СТБ, Новий канал, Україна, КГТРК, ТЕТ, СБУ, МВС, Київський міський клінічний центр, Центр ядерної медицини і т.д.