Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра

Кафедра радіоприймання та оброблення сигналів оголошує набір на перший курс зі скороченим терміном навчання (2 роки 10 місяців) на основі здобутого раніше ОКР “Молодший спеціаліст” за спеціальністю 172  “Телекомунікації та радіотехніка”  та освітньою програмою “Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки“.

Враховуючи, що наша спеціальність входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2021 році, вступник має обов’язково надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням. Діють сертифікати 2018-2021 року. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Форми навчання:

  • Денна за державним замовленням;
  • Денна за кошти фізичних чи юридичних осіб;
  • Заочна за кошти фізичних чи юридичних осіб.

Після закінчення скороченої програми підготовки студенти отримують ступінь бакалавра та мають право приймати участь в конкурсі на вступ для здобуття освітніх рівнів магістр та доктор філософії.

Пам’ятайте – документи до Національного технічного університету України  “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” потрібно подати  з 14 липня до 23 липня включно!

Документи у 2021 році подаються виключно електронно!

Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до тридцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Комплексне фахове випробування відбудеться у період з 24 до 26 липня.

Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 27 липня.

Не впустіть можливість!

Деталі на сайті приймальної комісії Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи відбіркової комісії можна переглянути на сайті Приймальної комісії!

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2021 році

Нормативні документи та додаткова інформація розміщена на сайті приймальної комісії!