Wurth Elektronik

j3A3XWürth Elektronik є одним з найбільших в Європі виробником електронних та електромеханічних компонентів, один з провідних виробників друкованих плат в Німеччині. Компанія є фахівцем в області розробки і виробництва системних рішень, наприклад центральних електричних систем. Würth Elektronik є партнером для багатьох комерційного виробників транспортних засобів.
Група компаній Würth Elektronik зі штаб-квартирою в Niedernhall (Німеччина) має більш ніж 7400 співробітників по всьому світу.

В рамках співробітництва з кафедрою РОС компанія для налагодження учбового процесу (для оснащення лабораторій) надає кафедрі електронні компоненти (електромагнітні, конденсатори, компоненти для передачі сигналів в системах зв’язку), лабораторний стенд «Електромагнітні компоненти», оптоелектронні компоненти, модульні стабілізатори напруги, електромеханічні компоненти, демонстраційні набори з вивчення роботи імпульсних джерел живлення.

Trilogy-of-Magnetics_570x215_res01В рамках договору з компанією кафедра виконує переклад книги «Trilogy of Magnetics» з подальшим використанням матеріалів для ознайомлення студентів.
Співробітництво є можливим завдяки випускниці кафедри Солошенко Наталії, яка працює в даній компанії.
21.10.2015 на радіотехнічному факультеті інженером-розробником Lorandt Foelkel компанії Würth Elektronik було проведено технічний семінар, присвячений питанню забезпечення електромагнітної сумісності (ЕМС).

На семінарі було розглянуто основні аспекти забезпечення завадостійкості, ЕМС як конструктивними, так і схемотехнічними методами.Zwischenseite_PBCM
Кафедрі РОС було надано навчальний стенд зі зразками різноманітних виробів компанії Würth Elektronik, що встановлений в лабораторії конструювання РЕА №508. Також кафедрі РОС було надано технічну літературу, пов’язану з питаннями сучасної пасивної елементної бази РЕА.
Семінар відвідало більш ніж 50 осіб студентів та викладачів радіотехнічного факультету.
По завершенні семінару відбулася жвава дискусія між студентами та доповідачем.
Слід відмітити, що це перший подібний семінар для студентів на території СНД.