Дозвілля

Таланти кафедри РОС

Студенти нашої кафедри та факультету в цілому мають безліч талантів. Вони з користю проводять свій вільний час. Хлопці та дівчата стають лауреатами творчих конкурсів, досягають значних успіхів у спортивних змаганнях, представляють свої наукові винаходи на престижних технічних виставках, активно беруть участь у міжнародних та міжобласних змаганнях.

Наш факультет пишається своїми студентами, які з гордістью представляють не тільки РТФ і нашу кафедру, а й НТУУ «Київський Політехнічний Інститут».

Наша команда з волейболу займає призові місця у змаганнях між університетами як Києва, так і всієї України.

У 2014 році команда зайняла 2-е місце між факультетами КПІ.

У 2015 – 6-е місце.

У складі команди такі активісти нашого факультету як: Потапов Роман, Герасимчук Дмитро, Захарчук Ваня, Сікора Ярослав, Кулаковський Андрій, Вальковская Катерина, Денисенко Роман.

1

Також наші студенти проявили себе і в футболі. До складу нашої команди з футболу входять: Ігнатенко Владислав, Хавкун Павло,  Захарчук Іван, Іщенко Костянтин, Панасюк Володимир, Миропольський Максим, Самара Данило, Яблонський Олександр, Яблунівській Антон.

2

Не дивлячись на те, що більша частина студентів – чоловіча, жіноча половина не поступається ні в успішності у навчанні, ні в творчості. Наш золотий голос факультету– Кулик Вікторія. Дівчина займається в хоровій капелі  Інституту та гідно представляє факультет на творчих конкурсах.

3

У такому виді спорту як спортивна аеробіка досягла спортивних успіхів Сачик Катерина. Вона не одноразово займала призові місця не тільки в змаганнях в Україні, а й у світових!

4

Також студентами було організовано танцювальний колектив «Spark». Хлопці та дівчата беруть активну участь у творчому житті факультету.

5

Велика кількість наших студентів бере участь у технічних олімпіадах. У 2015 році наша збірна посіла 2-е місце у всеукраїнсий олімпіада з радіотехніки!

У її складі: Дубровка Роман, Фатєєва Марина, Бернадський Сергій.

6