RTF Horror Quest

Жахливі крики, страшні істоти, налякані студенти і багато іншого можна було виявити в стінах радіотехнічного факультету ввечері, 25-го жовтня. Команда студради РТФ знову змогла здивувати своїм новим заходом – “RTF Horror Quest”, присвячене Хеллоуїну.

У квесті був задіяний весь 17 корпус. З 1 по 5 поверх, учасники знаходили аудиторії або кабінети, де вони зустрічали різні загадки. Страшну атмосферу створювали хоррор звуки і паранормальні персонажі, розставлені в коридорах по всіх поверхах. Фінальної локацією був підвал, де учасників чекало безліч сюрпризів.

Крім квесту, проводився конкурс на кращий костюм, переможцем якого став Владислав Бутенко, студент групи РС-81.

Величезну подяку висловлюємо адміністрації РТФ, яка допомагала на всіх етапах організації, викладацький актив і студентський актив працювали як одна команда, що зробило квест максимально цікавим для всіх учасників.

Нижче, автентичні фотографії, прямо з місця проведення квесту.

До зустрічі на наступних наших заходах!

five × three =