Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса

Вільнюський технічний університет Гедиміна має більше 70-ти клубів та товариств. Студенти та випускники можуть реалізувати свій потенціал в народних танцях, хоровому співі, туризмі, спорті, фотографії та інших напрямках. Варто окремо згадати про змішаний академічний хор “Gabija” і ансамбль народних танців “Vingis”, що отримав найкращу нагороду серед аматорських арт-груп “Aukso paukštė” і прославив ім’я університету не лише в Литві, а й у всьому світі.

Напрями навчання/стажування за обміном:

• Mechanics and metal trades;
  • Engineering and engineering trades;
  • Information and Communication technologies

Перелік академічних курсів буде представлений на веб-сторінці: We are currently updating the list of courses we will be offering all incoming exchange students in English. The course will be published on our website for incoming students on March 1, 2016.

Навчання для студентів та стажування для науково-педагогічного працівника проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат НТУУ «КПІ» на рівні щонайменше B2.

Академічний календар: осінній семестр – 1 вересня 2016-20 січня 2017 (заняття + сесія);
весняний семестр – 1 лютого 2017-23 червня 2017 (заняття + сесія).

Детальніше  – http://mobilnist.kpi.ua/

5 × five =